İL-STAR 23 HP MISTBLOWER

Fark yaratan özellikler

Fark yaratan özellikler

Hem ideal haşere kontrol makinenizin seçiminde hem de yaygın satış sonrası hizmette en üst düzey destek ile yanınızdayız

Kullanım Klavuzu

Broşür

ULV Nozul Sistemi

ULV Nozul Sistemi

0,2 mm çapında 10 adet nozul ile 0-50 mikron çapında damlacık üreterek ULV uygulaması yapabilmektedir.

MISTBLOWER

MISTBLOWER

Döner kafa içerisindeki 0,5 mm çapında 5 adet nozul ile 50 – 100 mikron çapında damlacık üreterek, Mist Blower uygulaması yapabilmektedir.

Elektrostatik Sistemi

Elektrostatik Sistemi

Elektrostatik sistem ile yüklemesi yapılan damlacıklar hedefe daha etkili ulaşır.

KÖRÜK VE KAFA SİSTEMİ

KÖRÜK VE KAFA SİSTEMİ

Yatay 180° dikey 220° hareket kapasitesine sahip döner kafa ile istenilen alanların ilaçlaması kumanda üzerinden kolaylıkla yapılabilir.

Kanal İlaçlama Sistemi

Kanal İlaçlama Sistemi

50 mt uzatma hortumu ve ilaçlama tabancası ucunda yer alan 2,5 mm veya 1,8 mm çapındaki nozul ile 100 – 200 mikron çapında damlacık üreterek hem rezidüel, hem de larva uygulamasında kullanılabilir.

NEDEN TERCİH EDİLMELİ?

NEDEN TERCİH EDİLMELİ ?

  1. Mikro – Dozaj sistemi sayesinde üç farklı ilaç, istenildiği karışım oranlarında kullanılabilmekte ve bu sayede zaman kaybı yaşanmamaktadır. Ayrıca işçilik ve ilaç maliyeti de düşmektedir. Böylelikle yüksek verim alınabilmektedir.
  2. Çift yönlü nozul sistemi mevcut olduğundan, hem uçkun mücadelesi için ULVyöntemi hem de rezidüel mücadeleler için MISTBLOVVER yöntemi aynı cihaz ile yapılabilmektedir.
  3. Yüksek kapasiteli formülasyon tankına sahip, daha yüksek basınç ile diğer uygulama ekipmanlarının ulaşamadığı mesafelere ilaç püskürtebilen, güçlü bir ilaçlama makinesidir.
  4. Püskürtme hacmini, bağımsız çalışan motorundan almaktadır.
  5. Hem HV (yüksek hacim) hem de ULV (çok düşük hacim) uygulamaları ile tüm haşerelere karşı mücadeleler kolaylıkla yapılabilmektedir.
  6. T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ruhsatına, Tarım Alet ve Makine Test Merkezi Müdürlüğü (TAMTEST) raporuna, Türk Standartları Enstitüsü Kritere Uygunluk Belgesine (TSEK) ve ayrıca self-deklarasyon ile CE belgesine sahiptir.